English  Русский

ВОВЧАНСЬКІЙ ВЗУТТЄВІЙ - 55!

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА:
Вовчанська взуттєва фабрика як така заснована 14 липня 1952 року після реорганізації швацько-взуттєвого комбінату.
В 1954 році вона була переведена в республіканське підпорядкування Головному управлінню шкіряно-взуттєвої промисловості «Укрвзуття».
Спочатку взуття виготовлялось в основному без механізмів, але поступово на фабриці зростає організаційний рівень виробництва, підприємство стало забезпечуватись новим обладнанням вітчизняного і зарубіжного виробництва.
В 1965 році в заготівельному цеху встановлені перші конвеєри.
Механізація виробничих цехів значно підняла культуру виробництва, полегшила працю робітників. На той час виготовлялось дитяче взуття, спортивне, чувяки чоловічі і жіночі.
В 1967 році управлінням взуттєвої промисловості УРСР прийнято рішення про зміну асортименту продукції. У зв’язку з тим, що фабрика містилась в непристосованому приміщенні, почалось будівництво нового виробничого корпусу.
В 1971 році фабрика була побудована і випустила першу партію нової продукції - чоботи юхтові, напівчоботи, ботинки, легке взуття. Підприємство почало спеціалізуватись в основному на виготовленні юхтового взуття. Рівень спеціалізації   дорівнював 82 відсотки.
В 1992 році розроблено модель напівботинок чоловічих з натуральної шкіри, літні чоловічі туфлі. На рік випуск продукції дорівнював 1950 тисяч пар.
 Введено в дію цех ширвжитку, який використовував відходи виробництва, нове технологічне обладнання - лінія для затяжки взуття західно-німецької фірми «Шен», швацькі машини для заготівельного цеху, гідравлічні преси.
 Вперше на Україні на юхтових потоках запроваджена нова технологія-затяжка заготовки з використанням клею-розплаву. У зв’язку з важким становищем з клеєм фабрика обладнала   свій хімцех по виробництву клею.
З 1 січня 1994 року фабрика стала акціонерним товариством відкритого типу і спеціалізується на виробництві робітничого взуття.


У кінці вересня  в житті  трудового колективу  відкритого акціонерного товариства «Вовчанська взуттєва фабрика» відбулася визначна подія  - підприємство відсвяткувало 55 річницю з дня  заснування.


Взуттьовиків зі святом прийшли привітати начальник управління промисловості, транспорту та зв’язку обласної державної адміністрації В.Вавілов, голова районної ради В.Панов, тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації  В.Удод, перший заступник  міського голови І.П’явка.


Звертаючись до присутніх, членів трудового колективу, директор підприємства З.Солоницька, перш за все щиро подякувала їм за працелюбність і вірність рідному підприємству.
    - Сьогоднішні наші успіхи, відзначила вона, - це результат того, що всі ви зберегли  вірність  нашому підприємству. Багато з вас, хто був вимушено скорочений через виробничі негаразди, повернувся в цехи і зараз  успішно працює. Спасибі всім вам.


Слова вдячності на адресу трудового колективу пролунали і з вуст гостей свята. Згідно з розпорядженням губернатора області  А.Авакова  директор підприємства З.Солоницька та начальник виробництва С.Король були нагороджені Почесними грамотами, а працівники підприємства Л.Чмаль та Г.Рабочая (на знімку праворуч) Подяками обласної державної адміністрації. Високі відзнаки нагородженим вручив В.Вавілов.


Свої привітання та слова вдячності  адресували трудовому колективу підприємства і керівники району та міста, які також відзначили кращих працівників підприємства Почесними грамотами та   цінними подарунками. Почесними грамотами кращих працівників нагородила і голова обкому профспілки працівників легкої промисловості М.Татаринцева.
 Приємним і символічним стало те, що в цей святковий день без слів вдячності і заслужених нагород не залишився жоден працівник підприємства. Голова наглядової ради ВАТ «Вовчанська взуттєва фабрика» Д.Смольников вручив кожному робітнику та представнику керівництва підприємства Почесні грамоти, грошові премії та подарунки. Нагородами було відзначено також сімейні династії, яких на фабриці кілька, та ветеранів виробництва, які зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.


Проведення  свята стал ще одним підтвердженням того, що підприємству вдалося успішно подолати  смугу негараздів і вийти на шлях розвитку і процвітання. Зараз тут провадиться реконструкція та ремонт приміщень, встановлюються сучасні склопакети, а головне  завозиться нове обладнання,  яке дасть можливість випускати нові види продукції, серед яких буде й прошивне взуття. А раз так, то й кількість покупців продукції наших взуттьовиків суттєво зросте.


Зросте на підприємстві і  кількість робочих місць. Вже сьогодні фабрика має можливості працювати у дві зміни  і провадиться відповідна робота щодо залучення нових працівників.

 

   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20    

20- из 20
О компании || Каталог  || Прайс-лист  || Контакты
Дизайн, разработка: ArtAround